UPS Mobile

Sektörel Mobil Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 99.9 MB
  • Version 6.3.0
  • Dil Türkçe
  • Firma UPS
UPS Mobile, kargolarınızı takip etmeniz konusunda mobil cihazınızda kullanabileceğiniz bir mobil uygulamadır.

IOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ücretsiz bir şekilde indireceğiniz UPS Mobile uygulaması sayesinde; Paketler ve kargo gönderilerinin takibini yapma, en fazla 5 takip numarasını takip listenize kaydetme, UPS hizmet konumlarını bulma ve hızlıca filtreleme, gönderi maliyetleri ve taşıma süreleri için teklif alma gibi hizmetlerden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. 

Artık kargom kayboldu derdine son verin. UPS Mobile uygulaması gönderilerinizin takibini yapmanız konusunda sizlere kaliteli bir hizmet sunuyor. UPS Mobile mobil uygulaması ile gönderilerinizi takip edebildiğiniz gibi aynı zamanda size gönderilen kargoları da kolaylıkla takip edebilirsiniz. Böylelikle eve bırakılan kargonuzun kaybolma durumunu da ortadan kaldırırsınız. 

Akıllı cep telefonunuz hayatınızın her alanına endekslediğiniz taktirde yaşamınız daha kolay bir hal alır ve aynı zamanda her meseleyi hızlıca halletmek için mobil cihazınızdan yardım alabilirsiniz. Bir kaç başarılı uygulama hayatınızı her alanda kolaylaştıracaktır. Bu sebeple sizde cep telefonunuzu hem daha verimli bir hale getirin hem de UPS Mobile sayesinde kargolarınızın takibini problemsiz bir şekilde yapın. 

UPS Mobile indir
DİĞER SÜRÜMLER